AKCE

Slavnostní zakončení Pohádkového putování! Těšíme se na Vás 15.9.2018 ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou. Od 10 hodin je připraven bohatý program a losování soutěžních kartiček. Kmotrou Pohádkového putování je Bára Štěpánová a přivítáme další hosty.

Najděte nás - víly, elfy a skřítky - v Království panenek ve Zruči nad Sázavou, na hradě v Ledči nad Sázavou, ve Spolkovým domě v Trhovém Štěpánově, v galerii Vlašim, v muzeu v Uhlířských Janovicích a na zámku v Ratajích nad Sázavou a naše jména napište na soutěžní kartičku. 15.9. 2018 se pak sejdeme ve Spolkovém domě ve Zruči nad...