AKCE


V letošním 4. ročníku Pohádkového putování vás přes celé léto zavedeme do míst, která jsou nejen kouzelná, ale čeká vás mnoho zajímavého.
V každé zastávce putování naleznete soutěžní kupon, na který sbíráte razítka z místa, které jste navštívili. Každý kupon vyhrává!
Místa putování: Království panenek Zruč nad Sázavou, Spolkový dům Trhový Štěpánov,...

Přijďte si k nám užít pohodovou sobotu. S naší kmotrou Pohádkového putování, Bárou Štěpánovou, otevíráme sezónu. Můžete si s námi ušít panenku, popovídat si u kávy či čaje, prohlédnout si expozici Království Panenek a užít si další doprovodný program. Těšíme se na Vás na zámku ve Zruči nad Sázavou!

Buďme světoví a oslavme společně svátek Sv. Patrika, patrona Irska. Sejdeme se 16.3.2019 v hotelu Zruč na náměstí Míru ve Zruči nad Sázavou. Začínáme v 15:00. Těšit se můžete na hudební skupinu Sally Gardens a country kapelu Trampoty, své slovo bude mít i pan farář Jaroslav Konečný s hostem, zazpívá Richard Pachman a programem protančí Wilde Roses...

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky