III. Pohádkový ples - 15. září 2018

15.09.2018

Slavnostní zakončení Pohádkového putování! Těšíme se na Vás 15.9.2018 ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou. Od 10 hodin je připraven bohatý program a losování soutěžních kartiček. Kmotrou Pohádkového putování je Bára Štěpánová a přivítáme další hosty.

Klub Panenky ČR tímto plesem zakončuje celoprázdninovou soutěžní akci Pohádkové putování. Do soutěže se můžete zapojit ještě v den konání do 13:00. Dostanete soutěžní kupón, najdete vílu na místním zámku v Království panenek, vyplníte její jméno do kupónu a odevzdáte ho.
Doprovodný program začíná v 10:00 ve Spolkovém domě. Můžete si vyrobit svou vlastní panenku nebo medvídka a jiné drobnosti. Můžete si také nechat vytvořit vílí malování na obličej. A také koupit drobnosti u řemeslníků.
Od 14:00 začíná hlavní zábavný program, moderovaný kmotrou celé akce Bárou Štěpánovou. Proběhne losování soutěžních kupónu (každý vyhrává :-) ). Zahraje hudební skupina Coventina, irské tance předvedou Simply Dance, akrobacii předvede Klára Rubarzová a skupina Alius Modus.